• „Mały miś w świecie wielkiej literatury” - zakończenie projektu w oddziale przedszkolnym.

• Akcja „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” to ogólnopolskie wydarzenie, w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach. Wychowawczynie, nauczycielki przedszkola, rodzice czytają przedszkolakom książki.

eduresized_czytamy.jpg

Dzieci wraz z nauczycielem wybierały grupową maskotkę – misia, który w roku szkolnym 2021/2022 odbył czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. W przedszkolu pluszak „zamieszkał” w kąciku czytelniczym. Zostało mu nadane imię: „Bruno” i był obecny na zajęciach przeprowadzanych w ramach projektu w roli przewodnika po świecie literatury.

Od października Miś Bruno rozpoczął swoją wędrówkę do domów przedszkolaków, aby słuchać ciekawych historii i bajek czytanych przez rodziców. Na pamiątkę dzieci rysowaly dla Misia obrazek przedstawiający treść wysłuchanej opowieści.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Nowa galeria Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 została dodana do albumu fotograficznego

Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do kolejnej klasy. Wielu z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, co napawa nas dumą. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych wakacji i kolejnych sukcesów w nadchodzącycm roku. Tegorocznym absolwentom życzymy dobrego startu w nowym etapie życia.

Do zobaczenia po wakacjach!