• Dzień Dziecka i Dzień Patrona Szkoły.

• Dziś obchodziliśmy podwójne święto - Dzień Dziecka i Dzień Patrona Szkoły.

Rozpoczęliśmy od wspomnień o ks. Janie Twardowskim i wysłuchaliśmy jego poezji deklamowanej przez naszych uczniów.

Kolejną część dnia spędziliśmy przeplatając zabawę na dmuchańcach z malowaniem kredami i konkursami wiedzowymi.

To był intensywny i wesoły dzień. Wszystkim dzieciom życzymy uśmiechu i nieskończonej radości z przygody jaką jest dzieciństwo.

• Poznaj Polskę

• W ramach rządowego programu Poznaj Polskę, uczniowie klasy I i II otrzymali dofinansowanie wycieczki do Poznania. Wyjazd odbył się 23 maja 2023 r. W stolicy Wielkopolski uczniowie zwiedzili Palmiarnię, w której zobaczyli niezwykłe okazy roślin. W Ogrodzie Botanicznym z ogromnym zainteresowaniem podglądali życie ptasich rodzin i mieszkańców stawu. Podczas zajęć kreatywnych samodzielnie wykonali sylwety zwierząt. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Stadionu Lecha Poznań. Uczniowie zobaczyli miejscach, w których przebywają ich idole: tunel, w którym piłkarze oczekują na mecz, salę konferencyjną, szatnię, ławki rezerwowych. Ciekawość małych kibiców została zaspokojona. To była wspaniała wycieczka i mamy nadzieję, że na długo zostanie w pamięci dzieci.