Nadia Mizerna. Gratulujemy!!!
Konkurs na fotografię
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarocinie ogłosił wyniki etapu powiatowego konkursu na fotografię pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, zorganizowanym dla uczniów klas V szkół podstawowych. Po wstępnych eliminacjach w konkursie wzięło udział 10-u uczniów z 10-u szkół. III miejsce zajęła nasza uczennica - Nadia Mizerna. Gratulujemy!!!
Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu zakupione zostały przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie.