• Regulaminy

• Regulamin świetlicy

1. Zajęcia w świetlicy odbywają się zgodnie z planem zajęć.

2. W zajęciach świetlicy biorą udział uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusem        szkolnym;obecność w świetlicy jest obowiązkowa.

3. Listę uczniów dojeżdżających autobusem szkolnym przedstawia nauczycielowi  świetlicy wychowawca klasy.

4. Świetlicę można opuścić za pisemną zgodą rodziców, którą należy przedstawić  nauczycielowi świetlicy.

5. Do świetlicy udajemy sie po zakończonych lekcjach - na koncu przerwy.

Na przerwy wychodzimy na boisko lub korytarz.

6. Zajęcia odbywają się w zespołach ustalonych przez nauczyciela.

7. Nie opuszczamy świetlicy bez zgody nauczyciela.

8. Bierzemy aktywny udział w zajęciach, podczas zajęć zachowujemy ciszę.

9. Dbamy o porządek i wystrój świetlicy, szanujemy sprzęt, gry i zabawki. Dbamy o  kulturę słowa oraz miłą i życzliwą atmosferę.

10. Po zakończonych zajęciach udajemy się na autobus szkolny wraz z nauczycielem.

O rezygnacji korzystania z autobusu szkolnego uczeń informuje nauczyciela -  przedstawiając pisemną zgodę rodziców.

Autobusowe zasady.

1. Autobus do Sierszewa odjeżdża około godz. 14.20, do Miniszewa, Prusinowa około  godz. 14.30. Wyjątek - we wtorek jest zmiana trasy.

2. Na pierwszy autobus oczekujemy w szkole na świetlicy. Wychodzimy na autobus  dopiero, gdy podjedzie na parking przy szkole, pod opieką nauczyciela.

3. Do autobusu wchodzimy kolejno - najpierw dzieci młodsze, potem starsze.

4. Na drugi autobus oczekujemy w szkole, na świetlicy, dopiero na znak nauczyciela  wychodzimy do furtki/bramy, ustawiając się w kolejce. Do autobusu podchodzimy  dopiero po otwarciu drzwi.

5. Pamiętamy o bezpieczeństwie i kulturze osobistej.