Nawigacja

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2017/2018

 

1. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dzieci":

  • nagroda - Zofia Marek kl. III
  • nagroda - Sandra Głąbicka kl. VI

 

2. Rejonowy Konkurs Plastyczny "A gdy dorosnę, zostanę...":

  • I miejsce - Zofia Marek kl. III

 

3. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima"

  • nagroda - Zofia Marek kl. III
  • nagroda - Jakub Teler kl. VI

 

4. Gminny Konkurs Plastyczny "Mickiewicz Nasz"

  • I miejsce - Marcelina Gibka kl. III
  • III miejsce - Zofia Marek kl. III
  • III miejsce - Sandra Głąbicka kl. VI

 

5. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Biedronka dla księdza Jana"

  • wyróżnienie - Tomasz Płócienniczak kl. VII

 

6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KRUS "Bezpiecznie na wsi"

  • I miejsce - Gabriela Płócienniczak kl. IV

 

7. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Chrońmy siebie"

  • wyróżnienie - Marta Idziak kl. VII

 

8. Gminny Konkurs Ortograficzny

  • II miejsce - Szymon Świgoń kl. II
  • III miejsce - Marcelina Gibka kl. III

 

9. Powiatowy Konkurs Literacki "Piękna nasza Polska cała"

  • I miejsce - Julia Cierzniak kl. III
  • I miejsce - Katarzyna Mikołajczak kl. V
  • III miejsce - Dominika Szwajcak kl. VII
  • wyróżnienia - Maria Górecka kl. III, Milena Filipiak kl. III, Wiktoria Cistowicz kl. V

 

10. Gminny Konkurs Poprawnej Polszczyzny

  • III miejsce - Ewa Lis kl. VII

 

11. Gminny Konkurs Recytatorski "Mickieiwcz nasz"

  • III miejsce - Maria Górecka kl. III

 

12. Olimpiada Matematyczna Trzecioklasistów

  • I miejsce - Zofia Marek kl. III
  • II miejsce - Marcelina Gibka kl. III

 

13. Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Żerkowie

  • I miejsce - klasa II
  • III miejsce - klasa III

 

14. Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych

  • IV miejsce - klasa III

 

15. Powiatowe Spotkania z Poezją Marii Konopnickiej - konkurs muzyczny

  • I miejsce - Zuzanna Borowska kl. II
  • III miejsce - Wojciech Mikołajczak kl. II

 

16. Przegląd Twórczości Dziecięcej "Ze sztuką bezpieczniej" w Gołuchowie

  • III miejsce - klasa I

 

17. Międzyszkolny Konkurs Logopedyczno - Plastyczny

  • I miejsce - Julia Mazurek kl. 0
  • II miejsce - Magdalena Wojciechowska kl. 0
  • II miejsce - Mariusz Bogielczyk - kl. I
  • II miejsce - Wiktoria Antoniewicz kl. I
  • III miejsce - Izabela Zielińska - kl. I
  • wyróżnienie - Wanessa Kanafa kl. II

 

18. Szkolny Konkurs Wiedzy z Małego Katechizmu

  • II miejsce - Sandra Głąbicka kl. VI
  • II miejsce - Amelia Łakoma kl. VII
  • II miejsce - Dominika Szwajcak kl. VII

Kl. V

  • I miejsce - Klaudia Matuszak 
  • II miejsce - Patryk Borowski
  • II miejsce - Wiktoria Kantek

Kl. IV

  • I miejsce - Eliza Wieruszewska
  • II miejsce - Gabriela Płócienniczak
  • III miejsce - Nikola Lis

kl. III

  • I miejsce - Milena Filipiak, Marcelina Jujka

 

19. Warcaby:

Karina Kobylska:

  • V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 10 w Lipnie
  • II miejsce w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski kat. dziewcząt do lat 8 we Wronkach
  • II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 8 w Miejskiej Górce

 

Wiktoria Kobylska:

  • VI miejsce w X Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 8 w Lipnie
  • I miejsce w Pucharze Polski Przedszkolaków w Bydgoszczy

 

Reprezentacja:

Zofia Marek, Aleksander Kostrzewa, Karina Kobylska, Wiktoria Kobylska, Maria Górecka, Antoni Wojtaszek, Kacper Michalak, Mariusz Bogielczyk - VII miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Komorzu Przybysławskim

Reprezentacja:

Aleksander Kostrzewa, Antoni Wojtaszek, Karina Kobylska, Martyna Olszewska - X miejsce w VI Mistrzostwach Polski w Żerkowie

Przedszkole - Wiktoria Kobylska, Bartosz Kostrzewa - V miejsce w XVI Mistrzostwach Polski w Żerkowie

20. Piłka nożna

  • Zawody Szkół Podstawowych - I miejsce
  • Zawody Powiatowe Szkół Podstawowych - IV miejsce ( Szymon Matyla, Jakub Tomczak, Szymon Czajka, Mikołaj Jujka, Kacper Kanafa, Norbert Włodarczyk, Patryk Borowski, Dominik Filipiak, Dawid Kolasiński)
  • Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w Dobieszczyźnie - II miejsce ( zawodnicy jak wyżej oraz Jakub Wasilewski, Jakub Teler)
  • Igrzyska Inspektorialne SALOS w futsalu w Ostrowie Wielkopolskim -
    I miejsce kat. C ( Szymon Matyla, Jakub Tomczak, Szymon Czajka, Kacper Kanafa, Patryk Borowski, Gracjan Nowak, Dominik Józkowiak, Kacper Filipiak, Dawid Kolasiński)
    II miejsce kat. B (Mikołaj Jujka, Jakub Wasilewski, Bartosz Filipiak, Sebastian Cieślak, Bartosz Kończak, Norbert Włodarczyk)
  • Powiatowy Turniej Szkół Wiejskich - II miejsce (Norbert Włodarczyk, Dominik Filipiak, Bartosz Filipiak, Sebastian Cieślak, Bartosz Kończak, Antoni Jujka, Kacper Kanafa, Jakub Tomczak, Mikołaj Jujka, Dawid Kolasiński)

 

21. Piłka siatkowa

  • Igrzyska Inspektorialne SALOS w Żerkowie - I i II miejsce kat. C dziewcząt (Agata Ferenz, Katarzyna Mikołajczak, Klaudia Styś, Weronika Michalak, Wiktoria Kantek, Klaudia Matuszak, Teresa Wojtaszek)

 

22. Tenis stołowy

  • Igrzyska Ogólnopolskie SALOS w Krakowie - X miejsce Sebastian Cieślak kl. VII​​​​​

 

23​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​. Igrzyska Ogólnopolskie w Futsalu w Suwałkach SALOS

  • IV miejsce kat. C chłopców (Szymon Matyla, Jakub Tomczak, Szymon Czajka, Mikołaj Jujka, Kacper Kanafa, Norbert Włodarczyk, Dominik Filipiak, Kacper Filipiak, Dominik Józkowiak, Patryk Borowski, Dawid Kolasiński)

 

24. Igrzyska Inspektorialne SALOS w Żerkowie kat. C chłopców

  • I i II miejsce "Orliki" (skład jak wyżej oraz Tobiasz Smoliński, Maksymilian Nasiadko, Jakub Teler)

 

25. Turniej Tymbarku rocznik 2008 

  • Kacper Styś, Aleksander Kostrzewa, Tobiasz Smoliński, Gabriela Płócienniczak, Szymon Zeidler, Dominik Wasiński, Sebastian Wieliński, Antoni Wojtaszek (kl. II), Piotr Czajka (kl. II)

 

26. Powiatowe Czwartki Lekkoatletyczne

  • I miejsce w skoku w dal - Szymon Czajka kl. VI
  • I miejsce w biegu na 60m - Szymon Czajka kl. VI
  • II miejsce w biegu na 300m - Kacper Kanafa kl. VI

​​​​​​​

27. Zawody Lekkoatletyczne dla kl. III w Żerkowie

  • Kacper Styś - I miejsce na 60m, I miejsce na 300m
  • Szymon Zeidler - III miejsce na 300m, IV miejsce w skoku w dal
  • Aleksander Kostrzewa - IV miejsce w rzucie piłeczką palantową, IV miejsce w biegu na 300m
  • Gabriela Płócienniczak - III miejsce w rzucie piłeczką palantową, IV miejsce na 60m
  • Dominik Wasiński - III miejsce w skoku w dal
  • Aleksandra Polinowska - II miejsce w biegu na 60m, III miejsce w skoku w dal
  • Milena Filipiak - III miejsce w biegu na 60m, III miejsce na 300m

 

​​​​​​​28. Unihokej

  • I miejsce - Gminne Zawody Szkół Podstawowych
  • III miejsce - Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych
    (Jakub Wasilewski, Jakub Tomczak, Kacper Kanafa, Mikołaj Jujka, Dominik Józkowiak, Norbert Włodarczyk, Dawid Kolasiński, Patryk Borowski)

​​​​​​​

29. Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego "Anglomaniacs"

  • I miejsce  - Aleksander Kostrzewa kl. IV
  • II miejsce - Gabriela Płócienniczak kl. IV

 

 

 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017

1. Gminny konkurs recytatorski "Mickiewicz nasz":

  • III miejsce - Dominika Szwajcak kl. VI

2. Udział w eliminacjach rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego:

  • Dominika Szwacjack, Ewa Lis, Amelia Łakoma, Tomasz Płócienniczak

3. Gminny Konkurs Ortograficzny:

  • II miejsce - Zofia Marek kl. II
  • III miejsce - Marcelina Gibka kl. II

 

  • I miejsce - Nikola Lis kl. III
  • II miejsce - Anna Stefaniak kl. III

​4. ​​​Wielkopolski Festiwal Rzemiosła w Pleszewie "A gdy dorosnę, zostanę..."

  • I miejsce - Sandra Głąbicka kl. V

5. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy EDI:

  • XI miejsce w Polsce - Anna Stefaniak kl. III

6.  XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKSów w Warcabach Klasycznych - klasyfikacja szkół podstawowych:

  • VI miejsce drużynowo - Aleksander Kostrzewa (kl. III), Antoni Wojtaszek (kl. I), Milena Filipiak (kl. II)

​7. IX Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8 w warcabach 64-polowych:

  • V miejsce - Karina Kobylska kl. I

​8. Gminne zawody lekkoatlyczne w Żerkowie:

  • Aleksandra Jędrzejczak - I miejsce w biegu na 60 m

​                                                    II miejsce w biegu na 300 m

  • Aleksandra Wieruszewska - II miejsce w biegu na 60 m
  • Marcin Radoliński - II miejsce w biegu na 60 m

​                                          III miejsce w rzucie piłeczką palantową

  • Aleksandra Polinowska - III miejsce w skoku w dal
  • Milena Filipiak - II miejsce w biegu na 300 m
  • Łukasz Andrzejak - III miejsce w rzucie piłeczką palantową
  • Eliza Wieruszewska - II miejsce w biegu na 60 m

​                                             III miejsce w biegu na 300 m

  • Kacper Styś - III miejsce w biegu na 60 m

​                                  I  miejsce w biegu na 300 m

  • Gabriela Płócienniczak - II miejsce w rzucie piłeczką palantową

9. Turnieje Piłki Nożnej:

Klasy IV-VI

  • III miejsce - Turniej Orlik w Dobieszczyźnie
  • III miejsce - Towarzyski Turniej Dzikich Drużyn w Żerkowie
  • II miejsce - Turniej Szkół Wiejskich w Komorzu (Szymon Matyla najlepszym bramkarzem)
  • V miejsce  - Ogólnopolskie Rozgrywki w Futbolu w Żerkowie (Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej)
  • I miejsce - Inspektorialne Rozgrywki w Dzierżoniowie

 

Klasa III

  • II miejsce - Gminny Turniej kl. III w Żerkowie (Gabriela Płócienniczak najlepszym bramkarzem)

10. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej:

  •  I miejsce (awans na Ogólnopolskie Igrzyska do Krakowa) - Sebastian Cieślak kl. VI
  • IV miejsce - Dominik Filipiak kl. IV

11. Powiatowe Czwartki Lekkoatletyczne w Jarocinie i awans na Ogólnopolskie zawody w Łodzi:

  • Szymon Czajka - I miejsce w skoku w dal

​                                      I miejsce w biegu na 60 m

 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016

1. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima"w Siedleminie:

  • nagroda - Sandra Głąbicka kl.IV
  • wyróżnienie - Zofia Marek kl.Ia

2. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Twórczość M.Konopnickiej w oczach dzieci" w Kotlinie:

  • nagroda - Sandra Głąbicka kl. IV

3. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy: 

  • X miejsce (wyróżnienie) - Katarzyna Mikołajczak kl.III

4. Powiatowe Spotkania z Poezją Śpiewaną "Konopnicka w Piosence" w Kotlinie

  • III miejsce - Weronika Michalak kl.III
  • wyróżnienie - Katarzyna Mikołjaczak kl.III

5. Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Noc z Ikarem":

  • nagroda publiczności - Dominika Szwajcak kl.V

6. Gminny Konkurs Recytatorski "Mickiewicz Nasz":

  • III miejsce - Zuzanna Jackowska kl.VI 

​7. Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Złota Biedronka":

  • laureatka - Dominika Woźniczka kl.VI

8. Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II i III w Dobieszczyźnie:

  • I miejsce - Nikola Lis kl.II
  • II miejsce - Julia Lis kl.II
  • I miejsce - Wiktoria Kantek kl.III
  • III miejsce - Klaudia Matuszak kl.III

9. Gminny Konkurs Wiedzy o Krajakch Anglojęzycznych "Anglomaniacs":

  • I miejsce - Agata Wyduba kl.VI
  • III miejsce - Dominika Woźniczka kl.VI

10. Gminny turniej ORLIK CUP - I miejsce

      Powiatowy turniej ORLIK CUP - I miejsce

      Ćwierćfinał Wojewódzi ORLIK CUP - IV miejsce

      Skład drużyny: M. Jujka, J.Tomczak, Sz. Matyla, Sz. Czajka, A. Molczyk, K. Kanafa,                                                     W. Jankiewicz, J. Teler

11. Puchar Tymbarku (rozgrywki powiatowe) - III miejsce

      Inspektorialne Igrzyska w Futsalu (awans do rozgrywek ogólnopolskich) - III miejsce

      V Turniej Szkół Wiejskich w Komorzu - IV miejsce

      Skład drużyny: M. Jujka, J. Tomczak, Sz. Matyla, Sz. Czajka, A. Molczyk, K. Kanafa, S. Cieślak,                                  B. Kończak, B. Filipiak

12. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w tenisie stołowym:

  • IV miejsce - Bartosz Sobolewski (awans go Ogólnopolskich Igrzysk)

13. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w piłce siatkowej (awans do Ogólnopolskich                   Igrzysk):

  • III miejsce dla drużyny: A. Wyduba, Z. Gibka, Z. Jackowska, S. Rynowiecka, D. Woźniczka

14. Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych w Żerkowie:

  • X miejsce - Klaudia Styś kl. III
  • XV miejsce - Gabriela Płócienniczak kl.II

15. Zawody Lekkoatletyczne kl. II i III w Żerkowie:

  • I miejsce na 60 m: Szymon Czajka kl IV, Klaudia Styś kl.III
  • II miejsce na 60m: Patryk Borowski kl.III, 
  • III miejsce na 60m: Kacper Styś kl. II
  • I miejsce na 300m: Szymon Czajka kl.IV, Kacper Styś kl.II
  • II miejsce na 300m: Patryk Borowski kl.III, 
  • II miejsce skok w dal: Wojciech Mikołajczak kl.I
  • II miejsce rzut piłeczką palantową: Katarzyna Mikołajczak kl.III

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015

1. Gminny Konkurs Plastyczny "Mickiewicz Nasz" w Żerkowie - III miejsce - Sandra Głąbicka kl.III

                                                                                                                                       I miejsce - Oliwia Smolińska kl. VI

2. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima" - nagroda dla Dominiki                                                                                                                                Szwajcak kl. IV

3. Ogólnopolski Konkurs Palstyczny KRUS "Bezpiecznie na wsi" - II miejsce - Jakub Teler kl.III

4. Powiatowy Konkurs Piosenki Szkolnej - III miejsce - Katarzyna Lisiecka kl. III

                                                                     I miejsce - Weronika Michalak kl. II

5. Udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Oliwia Głąbicka kl. VI

6. Gminny Konkurs Ekologiczny w Komorzu - II miejsce - Daria Szybiak, Zuzanna Jackowska,                                                                                                         Jakub Rutkowski, Tobiasz Tomczak

7. Piłka Nożna:

    Gminne Piłkarskie Piątki - III miejsce

    Turniej Powiatowy Szkół Wiejskich - IV miejsce

    Inspektorialne Igrzyska w Futsalu - II miejsce 

    Skład drużyny: Filip Jujka, Jakub Rutkowski, Daniel Smoliński, Łukasz Szwajcak, Tobiasz                                       Tomczak, Dawid Urbaniak, Eryk Woźniczka, Mateusz Będkowski, Tobiasz                                         Matelski, Sebastian Cieślak, Mikołaj Jujka.

8. Unihokej:

    I Gminne Zawody w Unihokeju

    IV Powiatowe Zawody w Unihokeju

    Skład drużyny chłopców: Filip Jujka, Jakub Rutkowski, Daniel Smoliński, Łukasz Szwajcak,                                                     Tobiasz Tomczak, Damian Lisiecki, Tobiasz Matelski, Sebastian                                                         Cieślak, Mikołaj Jujka

    Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Cieślak, Sandra Furmaniak, Sandra Kanafa, Magdalena                                                          Michalak, Nikola Radolińska, Oliwia Smolińska, Zauzanna Józwiak,                                                    Agata Wyduba, Zuzanna Gibka.

9. Piłka siatkowa:

    Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Nowej Rudzie - III i II miejsce

    Skład drużyny: Klaudia Cieślak, Sandra Furmaniak, Sandra Kanafa, Magdalena                                                          Michalak, Nikola Radolińska, Oliwia Smolińska, Zauzanna Józwiak,                                                    Agata Wyduba, Zuzanna Gibka, Joanna Grzegorek.

10. Gminne Zawody Lekkoatletyczne kl. I-III z okazji Dnia Dziecka - I miejsce - Sandra Głąbicka kl. III                                                                                                           III miejsce - Agata Ferenz kl.II                                                                                                                    III miejsce - Klaudia Styś kl.II

11. Gminne Zawody Lekkoatletyczne kl.I-III z okazji Dnia Dziecka - I miejsce - Szymon Czajka

12. Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II-III - II miejsce - Katarzyna Mikołajczak kl.II                                                                                                   III miejsce - Katarzyna Lisiecka kl. III

13. Udział w rejonowych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Daria Szybiak,                                                                                                                                             Tobiasz Tomczak

14. Gminny Konkurs Ortograficzny w Dobieszczyźnie - II miejsce - Jakub Rutkowski                                                                                                                   III miejsce - Tobiasz Tomczak

15. Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Noc z Ikarem" - III miejsce - Daria Szybiak                                                                                                       wyróżnienie - nagroda publiczności - Jakub Rutkowski

16. Gminny Konkurs WOKAOJ "Anglomaniacs" - II miejsce - Tobiasz Tomczak

17. VII Diecezjalny Konkurs Religijny "Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję" - Św.Jan                 Bosko - etap dekanalny w Ostrowie Wielkopolskim - I miejsce - Zuzanna Jackowska kl.V

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014

Mamy zaszczyt zaprezentować osiągnięcia naszych uczniów w różnych dziedzinach w minionym roku szkolnym. Lista sukcesów poniżej:

1. Gminny Konkurs Plastyczny "Mickiewicz Nasz" w Żerkowie - I miejsce - Katarzyna Lisciecka kl. II

2. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Akademia Brzechwy i Tuwima" kl. I-III - nagroda dla Katarzyny Lisieckiej kl. II

3. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka"  

             - nagroda dla Dawida Urbaniaka kl. V

            - wyróżnienie dla Kewina Wiktorowskiego kl. VI

4. Powiatowy Konkurs Plastyczny " Palić - Nie palić? Oto jest pytanie" organizowanym przez Państwową Inspekcję sanitarną - wyróżnienie dla Dawida Urbaniaka

5. Gminny Konkurs Recytatorski "Mickiewicz nasz" - III miejsce - Nikola Jędrzejczak kl. V

6. Gminny Konkurs Ortograficzny w Dobieszczyźnie - II miejsce - Daria Szybiak

7. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - udział w etapie rejonowym - Jakub Rutkowski kl.V oraz Aleksandra Antoniewicz kl.VI

8. Powiatowy Konkurs Poetycki "Noc z Ikarem" - nagroda publiczności dla Jakuba Rutkowskiego kl.V

9. Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Z ortografią na co dzień" - udział w II etapie wzięli udział:

  • Daria Szybiak kl.V
  • Nicole Kaczmarek kl.V
  • Jakub Rutkowski kl.V
  • Eryk Woźniczka kl.V​

10. Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II i III w Dobieszczyźnie

  • Jakub Tomczak - I miejsce
  • Tomasz Płócienniczak - II miejsce
  • Katarzyna Lisiecka - III miejsce

11. Gminny Konkurs Ekologiczny "Patrol Ekologiczny" - III miejsce zdobyli: Klaudia Cieślak, Daria Szybiak, Jakub Rutkowski, Tobiasz Tomczak.

12. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - w etapie rejonowym reprezentowali nas Daria Szybiak kl.V oraz Miłosz Matuszak kl. VI

13. Gminny Bożonarodzeniowy Przegląd Artystyczny Dzieci w Żerkowie - nagroda dla Darii Szybiak kl.V

14. Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "I love English" - Laureat - Miłosz Matuszak kl. VI

15. Gminny Konkurs Matematyczny kl. II-III - II miejsce - Tomasz Płócienniczak

16. Powiatowy Konkurs "Śmieciom - stop!" - Amanda Matuszak kl.V oraz Weronika Będkowska kl.VI

17. Powiatowy Konkurs "Logo mojego SU" - II miejsce zdobyli:

  • Weronika Będkowska
  • Aleksandra Antoniewicz
  • Oliwia Smolińska

18. Piłkarskie Piątki - turniej gminny - III miejsce

19. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej we Wrocławiu - I miejsce

20. Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Łodzi - III miejsce

21. Turniej Szkół Wiejskich w Komorzu - IV miejsce

22. Gminne zawody w unihokeja (chłopcy) - III miejsce

Osoby reprezentujące szkołę w powyższych turniejach to: Kewin Wiktorowski kl.VI, Jakub Głąbicki kl.VI, Nikodem Nowak kl.VI, Adrian Rogacki kl.VI, Patryk Tomczak kl.VI, Łukasz Szwajcak kl.V, Daniel Smoliński kl.V, Tobiasz Tomczak, kl.V, Eryk Woźniczka kl.V, Mateusz Będkowski kl.IV.

23. Gminne Zawody w unihokeja (dziewczęta) - III miejsce zdobyły:

Oliwia Smolińska kl.V, Sandra Furmaniak kl.V, Klaudia Cieślak kl.V, Nikola Radlińska kl.V, Weronika Będkowska kl.VI, Aleksandra Walczak kl.VI, Aleksandra Antoniewicz kl.VI, Julia Wiśniewska kl. VI, Aneta Włodarczyk kl.VI.

24. Czwartki Lekkoatletyczne w Jarocinie

  • Sabina Rynowiecka - II miejsce - bieg na 60 m
  • Nikodem Nowak - I miejsce - bieg na 60 m
  • Oliwia Smolińska - III miejsce - skok w dal
  • Oliwia Smolińska - IV miejsce - bieg na 60 m
  • Klaudia Cieślak - V miejsce - bieg na 60 m

​25. Awans do Ogólnopolskich Czwartków LA - Nikodem Nowak

26. Turniej piłki nożnej kl. I-III (chłopcy) - II miejsce zdobyli: Sebastian Cieślak kl.III, Bartosz Filipiak kl.III, Kacper Wiktorowski kl.III, Szymon Czajka kl. II, Mikołaj Jujka kl. II, Szymon Matyla kl. II, Jakub Tomczak kl. II.

Wszystkim uczniom gorąco gratulujemy zdobytych sukcesów i życzymy kolejnych w nadchodzącym roku szkolnym!!!


 

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2012/2013

Z przyjemnością prezentujemy osiągnięcia naszych uczniów w poprzednim roku szkolnym. Uczniowie brali udział w konkursach z różnych dziedzin i odnosili sukcesy.  

1. Gminny Konkurs Plastyczny "Mickiewicz Nasz" w Żerkowie - II miejsce - Sandra Kubacka

2. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima" w Siedleminie - wyróżnienie - Sandra Kubacka

3. I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Biedronka dla ks. Jana" - III miejsce - Klaudia Cieślak

4. Konkurs Zaściankowe Perełki Historii - wyróżnienie - Weronika Rogacka

5. Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - udział na szczeblu rejonowym - Sandra                     Kubacka, Magdalena Matysiak

6. Gminny Konkurs Ortograficzny - III miejsce - Sandra Kubacka

7. Gminny Konkurs Recytatorski "Mickiewicz Nasz" - III miejsce - Michalina Lisiecka

8. Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Złota Biedronka" - wyróżnienie - Aleksandra                          Antoniewicz

9. Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "I Love English" - laureat - Sandra Kubacka

10. I Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego "Anglomaniacs" w       Dobieszczyźnie - III miejsce - Sandra Kubacka

11. I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Komorzu - II miejsce - Daria Szybiak

12. Turniej o Mistrzostwo Gminy - unihokej w Żerkowie - II miejsce - kat. dziewcząt; III                    miejsce kat. chłopców,

13. Turniej o Puchar "Tymbarka" na szczeblu gminnym w Komorzu - III miejsce -                                przedstawiciele kl.I-III,

14. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Wiejskich w Komorzu - V miejsce,

15. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej - tenis stołowy gra podwójna - Michalina            Lisiecka, Natalia Springer,

16. Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej - tenis stołowy gra pojedyńcza - III miejsce       Michalina Lisiecka

17. Gminny Konkurs Ortograficzny kl.II-III - I miejsce - Zuzanna Gibka. 

Rok Szkolny 2010/2011

 

v     Wojewódzki Konkurs Humanistyczny :

-         Mateusz Szybiak - udział w eliminacjach rejonowych

-         Klaudia Marek - udział w eliminacjach rejonowych

 

v     Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy :

-         Mateusz Szybiak - udział w eliminacjach rejonowych

 

v     Gminny Konkurs Recytatorski „Mickiewicz nasz” klas IV-VI :

-         Artur Peisert - III miejsce

 

v     Gminny Konkurs Recytatorski Twórczości ks. Jana Twardowskiego :

-         Aleksandra Antoniewicz - III miejsce

 

v     Gminny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI :

-         Artur Peisert - wyróżnienie

-         Mateusz Szybiak - wyróżnienie

 

v     Gminny Konkurs Ortograficzny klas III :

-         Julia Wiśniewska - I miejsce

-         Miłosz Matuszak - II miejsce

 

v     Gminny Konkurs Wiedzowy „Życie i twórczość ks. Jana Twardowskiego” :

-         Mateusz Szybiak - I miejsce

-         Sergiusz Kubicki - II miejsce

-         Sandra Dziubarczyk - III miejsce

 

v     VII Bożonarodzeniowy Przegląd Artystyczny Dzieci :

-         Sylwester Daszyński - I miejsce

 

v     Gminny Konkurs Plastyczny „Mickiewicz nasz” :

-         Sandra Kubacka - III miejsce

 

v     Powiatowy Konkurs Plastyczny „Akademia Pana Brzechwy i Tuwima” :

-         Klaudia Wawrzyniak - wyróżnienie

 

v     Gminny Konkurs Plastyczny „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w oczach dzieci” :

-         Sandra Kubacka - I miejsce

-         Oliwia Smolińska - wyróżnienie

-         Aneta Włodarczyk - wyróżnienie

 

v     Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” :

-         Daria Szybiak - wyróżnienie

-         Monika Pogorzała - wyróżnienie

                    

Rok Szkolny 2009/2010

♦ Konkursy plastyczne :

- Julia Dutkiewicz :

• I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mickiewicz nasz"

• wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka"

• wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima"

- Patrycja Gmerek :

• II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mickiewicz nasz"

- Nikola Radolińska :

• nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Akademia Pana Brzechwy i Tuwima"

- Oliwia Smolińska :

• nagroda w w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka"

♦ Konkursy Ortograficzne :

- Paulina Jędrzejczak :

• "Mistrz ortografii" w Gminnym Konkursie Ortograficznym kl. IV - VI

- Mateusz Szybiak :

• II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym kl. IV - VI

- Miłosz Matuszak :

• I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym kl. I - III

- Julia Wiśniewska :

• II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym kl. I - III

- Aleksandra Walczak :

• II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym kl. I - III

♦ Konkursy recytatorskie :

- Grzegorz Łukomski :

• wyróżnienie w eliminacjach gminnych XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

• III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Mickiewicz nasz"

- Miłosz Matuszak :

• III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Mickiewicz nasz"

♦ Konkurs matematyczny "Alfik" :

- Sandra Kubacka - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Alfik"

♦ Wojewódzki Konkurs Humanistyczny :

- Julia Dutkiewicz - udział w eliminacjach rejonowych

- Marta Derwich - udział w eliminacjach rejonowych

♦ Zespół Teatralny Czary - Mary :

- III miejsce w Regionalnych Prezentacjach Teatrów Dzieci i Młodzieży w Kaliszu

- wyróżnienie w Wielkopolskich Spotkaniach Teatralnych w Koninie

 

Rok szkolny 2008/2009

♦ Gminny Konkurs Ortograficzny kl. I - III :

Julia Wiśniewska kl. I  -  III miejsce

Magdalena Matysiak kl. II  -  I miejsce

Daria Gola kl. II  -  II miejsce

Sandra Kubacka kl. II  -  III miejsce

Miłosz Gendaszyk kl. III  -  I miejsce

Klaudia Marek kl. III  -  III miejsce

♦ Gminny Konkurs Ortograficzny kl. IV - VI :

Mateusz Szybiak kl. IV  -  III miejsce

♦ Gminny Konkurs Recytatorski " Mickiewicz nasz " :

Artur Peisert kl. III  -  III miejsce

♦ Konkurs Kolęd i Pastorałek :

Klaudia Marek kl. III  -  wyróżnienie

♦ Gminna Olimpiada Matematyczna :

Artur Peisert kl. III - III miejsce

♦ Gminny Konkurs Ekologiczny :

Paulina Jędrzejczak

Patrycja Gmerek

Julia Dutkiewicz              III miejsce

Grzegorz Łukomski

♦ Gminny Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego :

Marta Derwich

Tymoteusz Andersz           III miejsce

Piotr Kwiatkowski

♦ Wojewósdzki Konkurs Humanistyczny :

Paulina Jędrzejczak kl. V - udział w eliminacjach rejonowych

♦ Zespół Teatralny Czary - Mary :

- wyróżnienie na Regionalnych Prezentacjach Teatrów Dzieci i Młodzieży w Jarocinie

- wyróżnienie w Wielkopolskich Spotkaniach Teatrów Dziecięcych w Koninie

Osiągnięcia sportowe :

♦ Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Połczynie Zdroju :

- tenis stołowy :

Beata Bugajska - III miejsce

- tenis stołowy - gra podwójna :

Beata Bugajska

Sandra Dziubarczyk    II miejsce

♦ Lekkoatletyczne Finały Mistrzostw Polski :

Dominik Nowak - bieg na 60 m - III miejsce

♦ Lekkoatletyczne czwartki w Jarocinie :

Dominik Nowak - bieg na 60 m - I miejsce

                                 skok w dal - II miejsce

Monika Pogorzała - bieg na 60 m - II miejsce

                                    skok w dal - III miejsce

Julianna Nowak - bieg na 300 m - III miejsce

Tymoteusz Andersz - bieg na 60 m - III miejsce

♦ Unihokej :

chłopcy - I miejsce w zawodach gminnych

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dobieszczyźnie
    Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Dobieszczyźnie
    Dobieszczyzna 32, 63-210 Żerków
  • 62 7402701

Galeria zdjęć