• Programy, projekty

• Projekt WFzAWF

Nasza szkoła w poprzednim i obecnym roku szkolnym wzięła udział w projekcie WFzAWF ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki po pandemii pod nazwą „Aktywny powrót do szkoły”. W ramach tego projektu w klasach I – III powstały „Sport Kluby” i odbywały się dodatkowe zajęcia sportowe 2 godz. w tygodniu. Celem Sport Klubów było:

ü  aktywizowanie dzieci i młodzież szkolną sportowo, umożliwianie poprawy kondycji fizycznej po okresie izolacji społecznej i przeciwdziałanie skutkom zdrowotnym COVID-19 w czasie epidemii SARS-CoV-2;

ü  przeprowadzenie diagnozy wybranych aspektów stanu kondycji fizycznej i stanu zdrowia dzieci i młodzieży szkolnej, stanowiącej podstawę do przygotowania analizy i rekomendacji dla MEiN dla dalszych działań zmierzających do poprawy kondycji fizycznej uczniów.

W projekcie WFzAWF wzięli udział wszyscy uczniowie z klas I-III (46 dzieci). Zajęcia prowadziły: p. G. Stefaniak, T. Żakowska i p. D. Wilak.

NASZE PROJEKTY REALIZOWANE W ROKU SZKOLNYM 2021/22

Całoroczne warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas IV – VII, realizowane przez Wielkopolskie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Przemocy w Poznaniu

Projekt edukacyjny „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

Projekt z zakresu nauki języka angielskiego „The Explorers Club”